Orbita N

Orbita N zjawiska paranormalne i tajemnicze


#1 2014-01-14 17:16:37

Piotr Gadaj

Administrator

Punktów :   

Sny o duchach

Zapraszam do opisywania snów o spotkaniach ze zmarłymi.
W maju 2013 r. zmarł mój znajomy,wkrótce po tym mi się przyśnił.Wyskoczyłem do niego uśmiechnięty w przyśpiewką "kto by tam się ducha bał,ducha bał",a on do mnie roześmiany rzekł "no właśnie nie wiem o co tym ludziom z tym baniem się chodzi".

Offline

#2 2017-06-26 08:40:31

Polcia

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sny o duchach

Byłam na wakacjach gdy w nocy przyśniła mi się ciocia, której nigdy nie polubiłam. Widziałam jak stoi przede mną w białej koszuli i wyciąga w moją stronę ręce jednocześnie zaczęła się oddalać, była uśmiechnięta a dookoła niej było widać kolorową poświatę. Rankiem, zadzwoniłam do babci, żeby jej opowiedzieć swój sen i dowiedziałam się, że ciocia w nocy zmarła. Wszyscy w rodzinie dziwili się dlaczego akurat przyszła do mnie skoro obydwie za sobą nie przepadałyśmy. Druga historia dotyczy mojej cioci, która jest dla mnie jak druga mama. To był lipiec, cioci śnił się jej tata (mój dziadek, który zmarł w 95 roku) jak schodzi po schodach w domu i niesie na plecach trumnę, ciocia zapytała po co to niesie a dziadek odpowiedział, że przyszedł po Kazia, Kazimierz to mój drugi dziadek, który zmarł tego dnia nad ranem.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.techniak.pun.pl www.ots76.pun.pl www.rangerspl.pun.pl www.ekipafantazja.pun.pl www.bjjszczecin.pun.pl