Orbita N

Orbita N zjawiska paranormalne i tajemnicze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-01-20 19:37:16

Piotr Gadaj

Administrator

Punktów :   

Program wprowadzający w tematykę

Polecam ciąg odcinków programu o reinkarnacji : https://www.youtube.com/watch?v=Beom5bZ … 7JmGvlvs5d

Offline

 

#2 2014-01-20 19:41:44

Piotr Gadaj

Administrator

Punktów :   

Re: Program wprowadzający w tematykę

Zachęcam do obejrzenia filmu dokumentalnego "Chłopiec,który kiedyś żył" : https://www.youtube.com/watch?v=xAQLfx77uOA

Offline

 

#3 2017-01-22 12:35:22

Remvirus

Wtajemniczony

Punktów :   

Re: Program wprowadzający w tematykę

Reinkarnacja. Odcinek 1 - super.   Prowadzi wykład Piotr Listkiewicz.  Trudny temat. Trzeba się wsłuchać.  Ale było to poruszane częściowo we wczorajszych i dzisiejszych postach.
Obejrzałem wszystkie 10 odcinków. Niektóre dwa razy.  To niesamowite, że po dwudziestu latach poszukiwań i zdobyciu już jako takich doświadczeń i wiedzy, wszystkie te lata zostały podane mi w prezencie na tacy jako potwierdzenie mojej - wydaje mi się, że słusznej - drogi.
To na razie wszystko.  Jestem po prostu obezwładniony zastrzykiem informacji zawartych w tych filmikach.
Warto było przeznaczyć cały dzień na oglądanie.

Ostatnio edytowany przez Remvirus (2017-01-22 23:54:24)

Offline

 

#4 2017-01-23 00:03:22

Remvirus

Wtajemniczony

Punktów :   

Re: Program wprowadzający w tematykę

Nie wiedziałem, co mnie tutaj trzyma. Jaka siła mnie wciąż tutaj przyciągała? Wchodziłem, wychodziłem. Teraz już wiem, o co chodziło.
Chociaż niektóre filmy zostały z YT usunięte, to Reinkarnacja czekała tam na mnie.
Miałem zupełnie inne pojęcie o reinkarnacji i o karmie.  Ale pozostałe tematy tam poruszane?...  Nie miałem pojęcia, że jestem tak blisko nich.
Dzisiaj potwierdził się kolejny cud w moim życiu dotyczący pobytu na FB i w internecie. Pisałem o tym w powitaniu (chyba...) to nie będę się powtarzał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoprogame.pun.pl www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl www.lubuscyposzukiwacze.pun.pl www.importtuning.pun.pl www.gronckyrecords.pun.pl