Orbita N

Orbita N zjawiska paranormalne i tajemnicze


#1 2013-11-30 13:52:20

Piotr Gadaj

Administrator

Punktów :   

Przywitaj się

Nowy użytkowniku witaj na moim forum wielotematycznym.Czuj się jak u siebie w domu.Powiedz coś o sobie,tyle ile uważasz za stosowne.

Offline

#2 2014-01-11 18:19:25

Johny0807

Użytkownik

Punktów :   

Re: Przywitaj się

Witam wszystkich mam na imię Paweł. Zarejestrowałem się na tym forum, by wnieść do niego wiele ciekawych wątków jak i pomóc innym ludziom w problemach, które posiadają. Głównie zajmuję się sprawami demonologii, duchów, różnych zjawisk paranormalnych jak i ostatnio zacząłem wtajemniczać się w tematykę OOBE, LD oraz białej i czarnej magii. Na oku również mam medytacje co za tym idzie wykorzystanie jej w telekinezie oraz również praktykuję tarota. Uważam, że zakres tematów jest dość spory jak na ten moment, oczywiście nie wykluczam, że on się poszerzy. W każdym razie jestem otwarty na niesieniu pomocy innym w różnych, niecodziennych sytuacjach życiowych
Myślę, że pobyt tutaj będzie dla mnie i dla was bardzo dobrze spożytkowanym czasem!

Offline

#3 2014-02-08 12:12:40

krzysiekjnw

Użytkownik

Punktów :   

Re: Przywitaj się

Siemanko ALL mam na imię Krzysiek, jestem z Janowa k/Mińska Mazowieckiego. Interesuje się Muzyką, Sportem i ciekawymi zjawiskami itp. Pozdrawiam

Offline

#4 2014-04-03 14:40:02

Life

Zaawansowany

Punktów :   

Re: Przywitaj się

Cześć. Mam na imię Arek. Ciekawią mnie nadprzyrodzone/niewyjaśnione zjawiska i mam nadzieje dowiedzieć sie czegoś ciekawego, a przy okazji podziele sie własnymi doświadczeniami

Offline

#5 2014-04-18 21:24:29

ewelka

Zaawansowany

Punktów :   

Re: Przywitaj się

Cześć. Jestem Ewelina. Miałam pewne przeżycia ze zjawiskami paranormalnymi. Miewam też bardzo dziwne sny....(i niestety moja córa chyba również to po mamie odziedziczyła). Od kilku lat moje najbliższe otoczenie to ludzie medytujący, doświadczający OOBE, hipnozy, po różnych kursach (np. radiestezji), pracujący z wahadełkami,  itp. Chodź póki co z tego wszystkiego najbardziej ciekawi mnie  hipnoza (a konkretnie chcę zostać zahipnotyzowana) i miałam okazję doświadczyć OOBE.
Czasami są zjawiska które mnie na prawdę ciekawią i o których sama nie wiem co myśleć....czy to mistyfikacja czy na prawdę doszło do czegoś niezwykłego. Z chęcią podzielę się swoimi doświadczenia, spostrzeżeniami oraz poczytam o przeżyciach innych użytkowników

Ostatnio edytowany przez ewelka (2014-04-18 21:25:23)

Offline

#6 2014-11-06 22:44:00

Dona614

Zaawansowany

Punktów :   

Re: Przywitaj się

Witam! znalazłam odpowienią stronkę na której moge opisać moje przeżycia...długo nosiłam to wsobie nie mówiąc nikomu..dzięki administratorowi zdobyłam sie na odwagę..chciałabym aby ktoś kto miał podobne doświadczenia odezwał sie..zapraszam na ,,Dziwne zdarzenia" tam jest mój wpis..dziekuję

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagog.pun.pl www.asking-alexandria.pun.pl www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl www.rastafari.pun.pl www.wlasnepokemon.pun.pl