Orbita N

Orbita N zjawiska paranormalne i tajemnicze


#1 2013-12-02 13:33:49

Wiesz kto

Zaawansowany

Punktów :   

Twoje obserwacje UFO

To był przełom lat 80, godzina ok. 20, późna jesień. Wracaliśmy z rodzicami pociągiem z Kościerzyny przed Skarszewami zauważyłam błyskające światełka w pierwszym momencie pomyślałam, że to droga i samochody, ale przyjrzałam się dokładniej i byłam w szoku (rodzice spali) może w przedziale były jeszcze 3 osoby. Kształt sześcianu na wszystkich bokach i szczytach rozstawione światła paliły się w kolorze żółtym nie migały, a wewnątrz nie było okien tylko masa świateł, również w kolorze żółtym, ale te były w różnych rozmiarach przemieszczały się w środku i pulsowały. Za oknem pociągu było wielkie pole, na końcu tego pola las i właśnie na tle tego lasu przemieszczał się ten obiekt. Nie wirował, latał w przód w tył, do góry i na dół bardzo wolno, wyglądało to tak jakby czegoś szukał. Czasami się zatrzymywał i stał w miejscu był duży myślę, że do lasu od pociągu było jakieś 300-500 metrów, a obiekt z mojego punktu obserwacji był wielkości 3 księżyców w pełni na długość, a wysokość na 2. My jechaliśmy na północ, a on znajdował sie z lewej strony pociągu, zaczęłam budzić tatę i jak spojrzałam w okno już go nie było. Śmiali się ze mnie, że mam jakieś mroczki przed oczami, ja naprawdę to widziałam i do dzisiaj nie wiem co to było. Proszę:)

Offline

#2 2014-01-04 12:31:38

Piotr Gadaj

Administrator

Punktów :   

Re: Twoje obserwacje UFO

Jeśli widziałeś kiedyś UFO to jest odpowiednie miejsce do opisania szczegółowej relacji.
Uwzględnij rzeczy takie jak:

1) Data i godzina zdarzenia:

2) Dokładne miejsce obserwacji.

3) Kierunek, w którym znajdował się obiekt:

4) Pozorna wielkość obiektu (w porównaniu do tarczy księzyca w pełni)

5) Przebieg obserwacji (proszę dokładnie opisać, jak to wyglądało od początku do końca)

6) Wygląd obiektu (kształt, kolor)

7) Czy na powierzchni obiektu widać było okna, lub inne elementy?

8) Czy obiekt emitował światło, czy sam był jakby wykonany ze światła?

9) Jak obiekt zniknął?

10) Czy mogło być więcej świadków?

Offline

#3 2014-11-06 22:59:10

Dona614

Zaawansowany

Punktów :   

Re: Twoje obserwacje UFO

W 2009 roku,w lipcu byłam z przyjaciółmi nad jeziorem w wojewodztwie lubuskim...dzika plaża..stały tylko nasze namioty..grzało słoneczko a myopalalismy się na leżakach..nagle na przeciw nas,nad jeziorem pojawiła się wielka,pomaranczowa kula,była prześlicznego koloru,zachodzącego słońca tylko trochę jaśniejsza...patrzeliśmy na to zjawisko milcząc...kula ta w oka mgnieniu zniknęła..całość trwałaa ok.3 min a samo zniknięcie 1-2 sek...do wieczora nie rozmawialiśmy na ten temat..chociaż czułam,że każdy chce opowiedziec co widział...ktoś zapytał czy widzieliśmy to co on..i wtedy się zaczęło..każdy znas był świadkiem tej historii tylko przed  wyśmianiem milczeliśmy...Pewna jestem,że to nie pochodziło z ziemi..szybkośc zniknięcia była niesamowita..kolor też był przepiękny i bardzo rażący jakby fluorescencyjny..

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b1.pun.pl www.wwe4evers.pun.pl www.bk-sas.pun.pl www.tvnmajka.pun.pl www.darksoldiergry.pun.pl